Adwokat Legnica

kancelaria adwokacka Adwokat Lidia Kowalska

Dobry adwokat Legnica – jak może pomóc zaufany prawnik działający na terenie Legnicy

Jako adwokat na piedestale stawiam dobro moich Klientów oraz rozwiązywanie wszystkich problemów prawnych zgodnie z literą prawa. Godna walka o sprawiedliwość jest dla mnie priorytetem.
Nie muszą Państwo sami stawiać czoła trudnym i niezrozumiałym przepisom prawnym. Moja Kancelaria na terenie miasta Legnica służy profesjonalną pomocą prawną, zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom chcących zyskać pewność, że ich firma działa zgodnie z prawem. Chronimy Państwa przed niepowodzeniem w walce sądowej.

Jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem wiem, że nawet z najtrudniejszej sprawy jest wyjście.

Legnica - Klienci indywidualni

Pomoc prawna klientom indywidualnym i ich rodzinom z Legnicy

W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz osób fizycznych, nie ograniczając się jedynie do doradztwa prawnego. Działalność Kancelarii zmierza przede wszystkim do rozwiązania Twoich problemów w życiu osobistym. Rodzaj pomocy zależy od indywidualnej potrzeby Klienta.

Pomoc prawna obejmuje m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie projektów pism i umów, a także reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje również możliwość uzyskania porady online.

Skontaktuj się z nami
pomoc prawna prawo rodzinne

Kancelaria Prawna z Legnicy – kompleksowa pomoc prawna na wysokim poziomie

Moja kancelaria adwokacka, działająca na terenie miasta Legnica, podejmuje się prowadzenia spraw na każdym etapie - od postępowania rozpoznawczego, po sądowe, aż do egzekucji wyroku. Tym samym opracowujemy właściwą strategię działania i zapewniamy wsparcie od samego początku rozpoczęcia sprawy. Godnie reprezentujemy interesy Klientów na sali rozpraw.
Dobry adwokat doskonale zdaje sobie sprawę, że w każdym postępowaniu sądowym ważne jest nie tylko wsparcie merytoryczne (prawne), ale również emocjonalne, szczególnie przy trudnych sprawach rodzinnych. Empatyczne podejście do spraw moich Klientów, pozwala lepiej zrozumieć ich problemy, wypracować nić zaufania, a to z kolei przekłada się na wysoką skuteczność opracowanej strategii działania.

Adwokat Legnica – obsługa prawna osób fizycznych

Nie ulega wątpliwości, że Kancelaria w Legnicy nie ogranicza się do jednej dziedziny prawa i zgodnie z oczekiwaniami Klientów, oferuje Państwu szeroki zakres usług. Właśnie dzięki temu Klienci mogą powierzyć Kancelarii swoje problemy z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, czy też prawa pracy.
Jako adwokat rzetelnie przygotuję strategię sprawy oraz zadbam o zgromadzenie niezbędnych dokumentów. Reprezentuję także Klientów z miasta Legnica przed sądem, chroniąc ich interesy. Powierzając Kancelarii swoją sprawę, zyskują Państwo poczucie pełnego bezpieczeństwa prawnego.

Legnica - Klienci biznesowi

Kancelaria oferuje obsługę prawną firmom w Legnicy

Kancelaria oferuje bieżące doradztwo prawne firmom, wspierając skuteczne, efektywne i zgodne z prawem prowadzenie biznesu, dostosowane do problematyki Państwa działalności. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorców, stajemy się Państwa partnerem w biznesie.

W ramach obsługi prawnej firm Kancelaria zapewnia m.in.: przygotowanie i analizę prawną umów, pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu podmiotów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, windykację należności.

Kancelaria świadczy również usługi bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Skontaktuj się z nami

Adwokat Legnica – obsługa prawna firm

Czy profesjonalne wsparcie, jakie oferuje adwokat w mieście Legnica, jest niezbędne firmom? Oczywiście, że tak! Dzięki temu każdy przedsiębiorca świadomie podejmuje decyzje i zyskuje ochronę przed poważnymi konsekwencjami prawnymi. 

Prowadzona przeze mnie Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka kierująca usługi do właścicieli firm w mieście Legnica, zajmuje się przede wszystkim dostosowaniem prowadzonej działalności do obowiązujących przepisów prawa. Ten szeroki zakres usług obejmuje m.in: przygotowanie i analizę umów, prowadzenie spraw rejestrowych, negocjacje biznesowe, reprezentację w sądzie oraz przed innymi organami, a nawet windykowanie zaległych spłat od partnerów biznesowych.

Wizyta u adwokata – jak przygotować się do spotkania

Każda zainteresowana osoba z miasta Legnica, która chce, aby prawnik udzielił jej profesjonalnej pomocy, w pierwszej kolejności powinna skorzystać z konsultacji prawnej. Jej głównym celem jest poznanie Państwa problemu prawnego, prześledzenie wydarzeń, ocena dowodów i udzielenie rekomendacji prawnych. 

Warto również zastanowić się nad pytaniami, na jakie może odpowiedzieć adwokat. Dopiero po zebraniu wszystkich podstawowych informacji, kierując się indywidualnym podejściem, jesteśmy w stanie opracować skuteczną strategię działania, a także przedstawić Klientowi wstępny harmonogram prac oraz zakres kosztów.

Przebieg współpracy
Określenie Twoich potrzeb

Określenie Twoich potrzeb

1
Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

2
Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

3
Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

4

Dlaczego warto skorzystać z usług renomowanej kancelarii adwokackiej w Legnicy?

Na zadane pytanie odpowiedzi nie trzeba szukać daleko. Dobry adwokat oferujący swoją pomoc na terenie miasta Legnica, to klucz do rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych spraw prawnych. To jednak nie wszystko! Skorzystanie w najszybszym czasie z pomocy, jaką świadczą kancelarie adwokackie w Legnicy, to doskonały sposób na ochronę przed negatywnymi konsekwencjami prawnymi, szczególnie w przypadku przedsiębiorców.
Adwokat podejmuje się przygotowywania rozmaitych pism. Z pewnością takie rozwiązanie wiąże się z dużą oszczędnością czasu, w końcu czasami nawet niewielki błąd w dokumentach wydłuża całe postępowanie i przysparza wielu problemów.
Z pomocą Kancelarii zyskują Państwo pewność, że wszystkie działania podejmowane są w granicach przepisów, a tym samym są zgodne z literą prawa. Korzystając z polubownych metod rozwiązywania sporów, w celu wypracowania jak najlepszego kompromisu, dobry prawnik oferuje również wszystkim zainteresowanym z miasta Legnica, wsparcie przy prowadzeniu negocjacji. Państwa dobro i zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii.

Najczęściej zadawane pytania dla adwokata z Legnicy

Ile bierze adwokat za reprezentowanie w sądzie?

Koszt usługi prawnej dla zainteresowanych Klientów z miasta Legnica, zależy przede wszystkim od rodzaju sprawy, tematyki, stopnia jej skomplikowania oraz szacowanego nakładu pracy. Poprzez analizę sytuacji, po konsultacji z Klientem, jesteśmy w stanie oszacować jakie działania będziemy musieli podjąć. Nie korzystamy z “cennika”, dlatego koszt usługi ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie.

Jakie są szanse na kasację wyroku?

Na zadane pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi! Dobry adwokat prowadzący swoją działalność w mieście Legnica dokłada wszelkich starań, aby zwiększyć szansę oskarżonego na kasację wyroku. Ostateczny wynik zależy jednak od rodzaju sprawy, wcześniej podjętych działań, a także ustalonej uprzednio linii obrony.

Czy trzeba odpowiadać na pismo od adwokata?

Odpowiedź zależna jest od zaistniałej sytuacji. Dlatego warto zasięgnąć profesjonalnej opinii i skonsultować swój przypadek z adwokatem. W niektórych sprawach odpowiedź pozwala na rozpoczęcie negocjacji i przybliża nas do pozytywnego zakończenia sprawy. Powierzając sporządzenie pisma Kancelarii masz pewność, że Twoje działania są zgodne z literą prawa.

Jak sprawdzić, czy adwokat jest dobry?

Dobry adwokat cieszy się wieloma opiniami od zadowolonych Klientów. To właśnie oni są najlepszym dowodem jego skuteczności podczas prowadzonych postępowań oraz wysokiego profesjonalizmu. Warto mieć na uwadze, że dobry adwokat to nasz sprzymierzeniec, dlatego jego wybór musi być przemyślany!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze

G LG L
12:07 21 Dec 22
Jako niesłyszący Klient jestem wdzięczny tej Adwokatki, starała się jak może, oczywiście wszystko... załatwiła w mojej sprawie i dokładnie ustaliła co i jak. Dziękuję, i gorąco polecam na przyszłość!czytaj więcej
Paweł WiencekPaweł Wiencek
07:54 17 Dec 22
Pani Mecenas dokonała w mojej sprawie rzeczy - wydawało się - niemożliwych. Cały czas bieżący... kontakt i pełne zaangażowanie. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Lidii Kunickiej!czytaj więcej
Karolina FerencKarolina Ferenc
15:58 10 Sep 22
Jako klientka z czystym sumieniem polecam usługi Pani Adwokat Lidii Kunickiej. Od pierwszego... spotkania Pani Lidia była w pełni oddana i zaangażowana w moją sprawę doprowadzając ją do końca z pozytywnym rezultatem. Pani Adwokat jest uprzejma, komunikatywna a przede wszystkim rzetelna i bardzo profesionalna we wszystkich aspektach swojej pracy. Pani Lidia posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, widoczne już od pierwszego kontaktu, dlatego nie wahałam się podejmując z nią współpracę i zdecydowanie nie żałuję. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, nie tylko prawne ale też mentalne, oraz podjęcie się ciężkiej sprawy z tak świetnym rezultatem.czytaj więcej
Agnieszka ZubAgnieszka Zub
14:20 10 Aug 22
Serdecznie polecam Panią Adwokat Lidię Kunicką, zaangażowana w sprawę, zawsze pomocna, jestem... bardzo zadowolona z przebiegu naszej współpracy oraz z wyniku rozprawy🙂czytaj więcej
RoksanaRoksana
16:48 11 Jul 22
Witam ! Pani Lidia pełen profesjonalizm ,jestem bardzo wdzięczny .Polecam serdecznie
Marta MichalkiewiczMarta Michalkiewicz
17:55 23 Jun 22
Taki Adwokat to skarb! Ciepła, serdeczna, dysponująca ogromną wiedzą i doświadczeniem.Skuteczność... zakończona pełnym sukcesem. Dzięki Pani Lidii człowiek czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Cudowny człowiek i skuteczny Adwokat. Dziękuję Pani Lidio za opiekę nad moją rodziną. ☺️czytaj więcej
jarosław MIśkiewiczjarosław MIśkiewicz
05:10 16 Apr 22
W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować Pani Mecenas Lidia Kowalskiej,za bardzo dobrą... współpracę i wygraną na naszą korzyść z kodeksu KK. Podjęcie współpracy z Panią Lidią była najlepszą decyzją. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z prawem, ale każdemu może się zdarzyć. Cała sprawa przebiegła sprawnie. Pani Mecenas do samej sprawy podeszła z pełnym profesjonalizmem z pełnym zaangażowaniem i zagłębieniem się w każdy najmniejszy szczegół postępowania za co bardzo dziękuję. Gdyby nie współpraca z Panią Lidią zapewnie miałbym duży większe kłopoty.Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Pani Lidii dużo sukcesów w karierze zawodowejczytaj więcej
Anna SochaAnna Socha
17:13 01 Mar 22
Profesjonalna i fachowa pomoc ☺️Pani Lidia działa szybko i sprawnie, ma oglomne... doświadczenie i wie co robi.Bardzo miła kobieta, polecam z całego serca.czytaj więcej
KasiaKasia
21:04 24 Nov 21
Serdecznie dziękuję Pani Adwokat za współpracę. Polecam z całego serca. Ciepła miła a zarazem... obeznana i profesjonalna osoba. Dobry kontakt, potrafi rozmawiać z ludźmi, zawsze zostawia dobre słowo i nigdy nie odmawia dobrej rady. Bardzo skuteczna. Polecam!!!czytaj więcej
js_loader