Adwokat Legnica

Jelenia Góra

Dobry adwokat Legnica – jak może pomóc zaufany prawnik działający na terenie Legnicy

Jako adwokat na piedestale stawiam dobro moich Klientów oraz rozwiązywanie wszystkich problemów prawnych zgodnie z literą prawa. Godna walka o sprawiedliwość jest dla mnie priorytetem.
Nie muszą Państwo sami stawiać czoła trudnym i niezrozumiałym przepisom prawnym. Moja Kancelaria na terenie miasta Legnica służy profesjonalną pomocą prawną, zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom chcących zyskać pewność, że ich firma działa zgodnie z prawem. Chronimy Państwa przed niepowodzeniem w walce sądowej.

Jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem wiem, że nawet z najtrudniejszej sprawy jest wyjście.

Legnica - Klienci indywidualni

Pomoc prawna klientom indywidualnym i ich rodzinom z Legnicy

W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz osób fizycznych, nie ograniczając się jedynie do doradztwa prawnego. Działalność Kancelarii zmierza przede wszystkim do rozwiązania Twoich problemów w życiu osobistym. Rodzaj pomocy zależy od indywidualnej potrzeby Klienta.

Pomoc prawna obejmuje m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie projektów pism i umów, a także reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje również możliwość uzyskania porady online.

Skontaktuj się z nami
pomoc prawna prawo rodzinne

Kancelaria Prawna z Legnicy – kompleksowa pomoc prawna na wysokim poziomie

Moja kancelaria adwokacka, działająca na terenie miasta Legnica, podejmuje się prowadzenia spraw na każdym etapie - od postępowania rozpoznawczego, po sądowe, aż do egzekucji wyroku. Tym samym opracowujemy właściwą strategię działania i zapewniamy wsparcie od samego początku rozpoczęcia sprawy. Godnie reprezentujemy interesy Klientów na sali rozpraw.
Dobry adwokat doskonale zdaje sobie sprawę, że w każdym postępowaniu sądowym ważne jest nie tylko wsparcie merytoryczne (prawne), ale również emocjonalne, szczególnie przy trudnych sprawach rodzinnych. Empatyczne podejście do spraw moich Klientów, pozwala lepiej zrozumieć ich problemy, wypracować nić zaufania, a to z kolei przekłada się na wysoką skuteczność opracowanej strategii działania.

Adwokat Legnica – obsługa prawna osób fizycznych

Nie ulega wątpliwości, że Kancelaria w Legnicy nie ogranicza się do jednej dziedziny prawa i zgodnie z oczekiwaniami Klientów, oferuje Państwu szeroki zakres usług. Właśnie dzięki temu Klienci mogą powierzyć Kancelarii swoje problemy z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, czy też prawa pracy.
Jako adwokat rzetelnie przygotuję strategię sprawy oraz zadbam o zgromadzenie niezbędnych dokumentów. Reprezentuję także Klientów z miasta Legnica przed sądem, chroniąc ich interesy. Powierzając Kancelarii swoją sprawę, zyskują Państwo poczucie pełnego bezpieczeństwa prawnego.

Legnica - Klienci biznesowi

Kancelaria oferuje obsługę prawną firmom w Legnicy

Kancelaria oferuje bieżące doradztwo prawne firmom, wspierając skuteczne, efektywne i zgodne z prawem prowadzenie biznesu, dostosowane do problematyki Państwa działalności. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorców, stajemy się Państwa partnerem w biznesie.

W ramach obsługi prawnej firm Kancelaria zapewnia m.in.: przygotowanie i analizę prawną umów, pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu podmiotów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, windykację należności.

Kancelaria świadczy również usługi bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Skontaktuj się z nami
Lidia Kunicka

Adwokat Legnica – obsługa prawna firm

Czy profesjonalne wsparcie, jakie oferuje adwokat w mieście Legnica, jest niezbędne firmom? Oczywiście, że tak! Dzięki temu każdy przedsiębiorca świadomie podejmuje decyzje i zyskuje ochronę przed poważnymi konsekwencjami prawnymi. 

Prowadzona przeze mnie Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka kierująca usługi do właścicieli firm w mieście Legnica, zajmuje się przede wszystkim dostosowaniem prowadzonej działalności do obowiązujących przepisów prawa. Ten szeroki zakres usług obejmuje m.in: przygotowanie i analizę umów, prowadzenie spraw rejestrowych, negocjacje biznesowe, reprezentację w sądzie oraz przed innymi organami, a nawet windykowanie zaległych spłat od partnerów biznesowych.

Wizyta u adwokata – jak przygotować się do spotkania

Każda zainteresowana osoba z miasta Legnica, która chce, aby prawnik udzielił jej profesjonalnej pomocy, w pierwszej kolejności powinna skorzystać z konsultacji prawnej. Jej głównym celem jest poznanie Państwa problemu prawnego, prześledzenie wydarzeń, ocena dowodów i udzielenie rekomendacji prawnych. 

Warto również zastanowić się nad pytaniami, na jakie może odpowiedzieć adwokat. Dopiero po zebraniu wszystkich podstawowych informacji, kierując się indywidualnym podejściem, jesteśmy w stanie opracować skuteczną strategię działania, a także przedstawić Klientowi wstępny harmonogram prac oraz zakres kosztów.

Współpraca

Obsługujemy klientów z Legnicy i okolic

Jako doświadczony adwokat w Legnicy, oferuję kompleksową pomoc prawną dla klientów z miasta oraz z pobliskich miejscowości. Specjalizuję się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu mogę skutecznie doradzać i reprezentować zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Zapewniam profesjonalne podejście do każdej sprawy, dbając o indywidualne potrzeby i oczekiwania moich klientów z Legnicy i okolic.


Przebieg współpracy
Określenie Twoich potrzeb

Określenie Twoich potrzeb

1
Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

2
Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

3
Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

4

Dlaczego warto skorzystać z usług renomowanej kancelarii adwokackiej w Legnicy?

Na zadane pytanie odpowiedzi nie trzeba szukać daleko. Dobry adwokat oferujący swoją pomoc na terenie miasta Legnica, to klucz do rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych spraw prawnych. To jednak nie wszystko! Skorzystanie w najszybszym czasie z pomocy, jaką świadczą kancelarie adwokackie w Legnicy, to doskonały sposób na ochronę przed negatywnymi konsekwencjami prawnymi, szczególnie w przypadku przedsiębiorców.
Adwokat podejmuje się przygotowywania rozmaitych pism. Z pewnością takie rozwiązanie wiąże się z dużą oszczędnością czasu, w końcu czasami nawet niewielki błąd w dokumentach wydłuża całe postępowanie i przysparza wielu problemów.
Z pomocą Kancelarii zyskują Państwo pewność, że wszystkie działania podejmowane są w granicach przepisów, a tym samym są zgodne z literą prawa. Korzystając z polubownych metod rozwiązywania sporów, w celu wypracowania jak najlepszego kompromisu, dobry prawnik oferuje również wszystkim zainteresowanym z miasta Legnica, wsparcie przy prowadzeniu negocjacji. Państwa dobro i zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii.

Najczęściej zadawane pytania dla adwokata z Legnicy

Ile bierze adwokat za reprezentowanie w sądzie?

Koszt usługi prawnej dla zainteresowanych Klientów z miasta Legnica, zależy przede wszystkim od rodzaju sprawy, tematyki, stopnia jej skomplikowania oraz szacowanego nakładu pracy. Poprzez analizę sytuacji, po konsultacji z Klientem, jesteśmy w stanie oszacować jakie działania będziemy musieli podjąć. Nie korzystamy z “cennika”, dlatego koszt usługi ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie.

Jakie są szanse na kasację wyroku?

Na zadane pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi! Dobry adwokat prowadzący swoją działalność w mieście Legnica dokłada wszelkich starań, aby zwiększyć szansę oskarżonego na kasację wyroku. Ostateczny wynik zależy jednak od rodzaju sprawy, wcześniej podjętych działań, a także ustalonej uprzednio linii obrony.

Czy trzeba odpowiadać na pismo od adwokata?

Odpowiedź zależna jest od zaistniałej sytuacji. Dlatego warto zasięgnąć profesjonalnej opinii i skonsultować swój przypadek z adwokatem. W niektórych sprawach odpowiedź pozwala na rozpoczęcie negocjacji i przybliża nas do pozytywnego zakończenia sprawy. Powierzając sporządzenie pisma Kancelarii masz pewność, że Twoje działania są zgodne z literą prawa.

Jak sprawdzić, czy adwokat jest dobry?

Dobry adwokat cieszy się wieloma opiniami od zadowolonych Klientów. To właśnie oni są najlepszym dowodem jego skuteczności podczas prowadzonych postępowań oraz wysokiego profesjonalizmu. Warto mieć na uwadze, że dobry adwokat to nasz sprzymierzeniec, dlatego jego wybór musi być przemyślany!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze