Kancelaria Adwokacka Lwówek Śląski – Adwokat Lwówek Śląski

kancelaria adwokacka Adwokat Lidia Kowalska

Kancelaria świadczy pomoc prawną we Wrocławiu, gdzie znajduje się główna siedziba Kancelarii oraz w Jeleniej Górze, gdzie mieści się filia Kancelarii. Jednak obszar działalności Kancelarii skupia się na całym Dolnym Śląsku. Świadczymy pomoc prawną w szczególności na terenie: Lwówka Śląskiego, Jawora, Lubania, Wałbrzycha, Świdnicy, Kamiennej Góry, Bolesławca, czy też Legnicy. Jeśli potrzebujesz doradztwa prawnego, mieszkasz lub prowadzisz firmę w okolicach Lwówka Śląskiego to zachęcamy do kontaktu z Kancelarią.

Oferta skierowana jest także do osób mieszkających poza granicami kraju.

Kancelaria adwokacka Lwówek Śląski udziela pomocy prawnej klientom indywidualnym, ich rodzinom, a także klientom biznesowym. Oferujemy również stałą obsługę prawną firm. 

Adwokat Lwówek Śląski specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym, a także gospodarczym. Prowadzimy sprawy dotyczące upadłości konsumenckiej oraz pracownicze. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie prawa administracyjnego a także budowlanego. Jako prawnik Lwówek Śląski podejmujemy się prowadzenia skomplikowanych spraw o windykację należności.  

W ramach świadczonych usług Kancelaria udziela porad prawnych, przygotowuje opinie prawne oraz pisma na etapie przedsądowym oraz sądowym. W imieniu Klientów prowadzimy negocjacje ze stroną przeciwną, a także kontrahentami biznesowymi. 

Kancelaria adwokacka Lwówek Śląski, w codziennej pracy skupia się przede wszystkim na reprezentacji interesów Klientów w ramach rozpraw sądowych. To tu Klienci nas najbardziej potrzebują!

Specjalność Kancelarii Adwokackiej Lwówek Śląski – Adwokat Lidia Kunicka

Zdobyte przez lata doświadczenie pokazuje, że indywidualne podejście do Klienta jest kluczem do sukcesu. Dzięki szerokiemu spojrzeniu na sprawy, jako prawnik Lwówek Śląski, specjalizujemy się w sprawach karnych, cywilnych i rodzinnych. Reprezentujemy Klientów w sprawach pracowniczych, zarówno tych występujących po stronie pracownika, jak i pracodawcy.  Łączymy wiedzę i doświadczenie z pasją i zaangażowaniem. 

Na skuteczność pracy ma niebagatelny wpływ dokładne zapoznanie się ze sprawą i opracowanie skutecznej taktyki działania. W naszej pracy stawiamy na dialog z Klientem, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak skomplikowana jest terminologia prawna i język prawniczy. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje możliwość skorzystania z pomocy prawnej także w formie zdalnej.

Klienci indywidualni – pomoc kancelarii adwokackiej we Lwówku Śląskim

Podejmujemy się prowadzenia nie tylko spraw “typowych”, ale przede wszystkim spraw skomplikowanych, dotyczących niecodziennych sytuacji. 

Dużą uwagę poświęcamy sprawom karnym i wykroczeniowym, gdyż dotyczą one wolności człowieka. Kancelaria oferuje pomoc prawną na każdym etapie postępowania karnego. Gdy dochodzi do tymczasowego aresztowania działamy szybko i odważnie. Bierzemy udział w czynnościach przed organami ścigania oraz występujemy na rozprawach. 

W sprawach karnych działamy nie tylko jako obrońcy. Reprezentujemy także Klientów pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych i prywatnych. 

Specjalizujemy się w  sprawach dotyczących jazdy po alkoholu oraz przestępstw narkotykowych. Pomoc prawna świadczona jest także na etapie wykonania kary. Reprezentujemy Klientów w sprawach o dozór elektroniczny, odroczenie wykonania kary, przerwę w karze, warunkowe przedterminowe zwolnienie itp. 

Sprawy rodzinne są związane z dużymi emocjami ponieważ dotyczą kwestii życiowych i osobistych. Dlatego, też jako adwokat Lwówek Śląski od spraw rodzinnych podchodzimy z najwyższą starannością i wrażliwością. Pracujemy według modelu świadomego podejścia do emocji. W sprawach rodzinnych reprezentujemy Klientów przed wszystkich w sprawach o alimenty, władzę rodzicielską, rozwód, separację oraz kontakty z dzieckiem. 

W obszarze szeroko rozumianego prawa cywilnego prowadzimy między innymi sprawy o: zniesienie współwłasności, podział majątku oraz spadkowe. Nie są nam obce sprawy o odszkodowania i windykację należności.

Klienci biznesowi – pomoc kancelarii adwokackiej we Lwówku Śląskim

Codzienne wyzwania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, często wymagają znajomości przepisów prawa. Dla przedsiębiorcy, przebrnięcie przez “gąszcz” przepisów prawnych jest znacznie utrudnione. Dodatkowe trudności sprawiają wchodzące w życie nowelizacje przepisów. Z pomocą przychodzi adwokat Lwówek Śląski, który prowadzi kompleksową obsługę prawną firm.

Prowadzimy obsługę prawną firm, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz dużych przedsiębiorstw i korporacji. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych Klientów i wielkości ich firm – mikro, małych i dużych. 

Wspieramy bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstw Klientów, a także na bieżąco informujemy o wchodzących w życie nowelizacjach. 

Kancelaria adwokacka Lwówek Śląski udziela pomocy w prawie umów. Tworzymy umowy od podstaw oraz negocjujemy w imieniu Klientów istotne postanowienia umów. 

Pomagamy także w:

  • zakładaniu i rejestrowaniu podmiotów,
  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami,
  • prowadzenie procedur rejestrowych.

Udzielamy porad prawnych, a w razie potrzeby reprezentujemy Klientów w sądzie oraz przed różnymi organami i instytucjami. 

Adwokat Lwówek Śląski – Lidia Kunicka – standardy pracy

Created with Sketch.
Indywidualne podejście

Rozwiązania dopasowane do Twojej sytuacji i potrzeb

Created with Sketch.
Pełne zaangażowanie

Stały kontakt oraz bieżące informacje o statusie sprawy

Created with Sketch.
Dobór skutecznego rozwiązania

Wybór odpowiedniej ścieżki procesowej

Created with Sketch.
Rozsądny model działania

Przejrzyste zasady współpracy i jasno zdefiniowane koszty postępowania

Dlaczego warto powierzyć nam sprawę?

Kancelaria dba o dobrą komunikację z Klientem. Jednak, aby dobrze zrozumieć istotę każdej sprawy najważniejsza jest pierwsza rozmowa lub spotkanie, w trakcie których Klient szczegółowo przedstawi swój problem prawny i wszystkie istotne okoliczności sprawy. Dużo czasu poświęcamy na zapoznanie się ze sprawą oraz jej analizę.

Taki model działania sprzyja poczuciu bezpieczeństwa, a także buduje zaufanie. Optymalna i skuteczna strategia, gwarantuje sukces w sprawie. Przed przystąpieniem do współpracy, adwokat Lwówek Śląski dokładnie wyjaśnia specyfikę postępowania w sprawie oraz zasady rozliczeń.

Zorganizowana forma rozliczeń

Kancelaria Adwokacka Lwówek Śląski bazuje na przejrzystej formie rozliczeń. Jednak każda sprawa jest inna, dlatego nie dysponujemy jednolitym cennikiem. 

Po szczegółowym zapoznaniu się ze sprawą, wyceniamy koszty obsługi prawnej. W sytuacji chęci zasięgnięcia porady prawnej, Kancelaria dokonuje wyceny indywidualnie, której kwota jest zależna od stanu skomplikowania i dziedziny prawa. 

Oferujemy możliwość rozliczenia godzinowego, za całość sprawy lub za sporządzenie konkretnego pisma. Dla podmiotów gospodarczych prowadzimy także formę rozliczenia ryczałtowego w danym miesiącu. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz pomocy prawnej na terenie Lwówka Śląskiego i okolic, to zachęcamy do kontaktu z Kancelarią również za pośrednictwem formularza ,,porady prawne online”.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze

G LG L
12:07 21 Dec 22
Jako niesłyszący Klient jestem wdzięczny tej Adwokatki, starała się jak może, oczywiście wszystko... załatwiła w mojej sprawie i dokładnie ustaliła co i jak. Dziękuję, i gorąco polecam na przyszłość!czytaj więcej
Paweł WiencekPaweł Wiencek
07:54 17 Dec 22
Pani Mecenas dokonała w mojej sprawie rzeczy - wydawało się - niemożliwych. Cały czas bieżący... kontakt i pełne zaangażowanie. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Lidii Kunickiej!czytaj więcej
Karolina FerencKarolina Ferenc
15:58 10 Sep 22
Jako klientka z czystym sumieniem polecam usługi Pani Adwokat Lidii Kunickiej. Od pierwszego... spotkania Pani Lidia była w pełni oddana i zaangażowana w moją sprawę doprowadzając ją do końca z pozytywnym rezultatem. Pani Adwokat jest uprzejma, komunikatywna a przede wszystkim rzetelna i bardzo profesionalna we wszystkich aspektach swojej pracy. Pani Lidia posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, widoczne już od pierwszego kontaktu, dlatego nie wahałam się podejmując z nią współpracę i zdecydowanie nie żałuję. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, nie tylko prawne ale też mentalne, oraz podjęcie się ciężkiej sprawy z tak świetnym rezultatem.czytaj więcej
Agnieszka ZubAgnieszka Zub
14:20 10 Aug 22
Serdecznie polecam Panią Adwokat Lidię Kunicką, zaangażowana w sprawę, zawsze pomocna, jestem... bardzo zadowolona z przebiegu naszej współpracy oraz z wyniku rozprawy🙂czytaj więcej
RoksanaRoksana
16:48 11 Jul 22
Witam ! Pani Lidia pełen profesjonalizm ,jestem bardzo wdzięczny .Polecam serdecznie
Marta MichalkiewiczMarta Michalkiewicz
17:55 23 Jun 22
Taki Adwokat to skarb! Ciepła, serdeczna, dysponująca ogromną wiedzą i doświadczeniem.Skuteczność... zakończona pełnym sukcesem. Dzięki Pani Lidii człowiek czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Cudowny człowiek i skuteczny Adwokat. Dziękuję Pani Lidio za opiekę nad moją rodziną. ☺️czytaj więcej
jarosław MIśkiewiczjarosław MIśkiewicz
05:10 16 Apr 22
W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować Pani Mecenas Lidia Kowalskiej,za bardzo dobrą... współpracę i wygraną na naszą korzyść z kodeksu KK. Podjęcie współpracy z Panią Lidią była najlepszą decyzją. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z prawem, ale każdemu może się zdarzyć. Cała sprawa przebiegła sprawnie. Pani Mecenas do samej sprawy podeszła z pełnym profesjonalizmem z pełnym zaangażowaniem i zagłębieniem się w każdy najmniejszy szczegół postępowania za co bardzo dziękuję. Gdyby nie współpraca z Panią Lidią zapewnie miałbym duży większe kłopoty.Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Pani Lidii dużo sukcesów w karierze zawodowejczytaj więcej
Anna SochaAnna Socha
17:13 01 Mar 22
Profesjonalna i fachowa pomoc ☺️Pani Lidia działa szybko i sprawnie, ma oglomne... doświadczenie i wie co robi.Bardzo miła kobieta, polecam z całego serca.czytaj więcej
KasiaKasia
21:04 24 Nov 21
Serdecznie dziękuję Pani Adwokat za współpracę. Polecam z całego serca. Ciepła miła a zarazem... obeznana i profesjonalna osoba. Dobry kontakt, potrafi rozmawiać z ludźmi, zawsze zostawia dobre słowo i nigdy nie odmawia dobrej rady. Bardzo skuteczna. Polecam!!!czytaj więcej
js_loader