O kancelarii – Adwokat Kunicka – Wrocław

Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Wsparcie osób fizycznych koncentruje się na rozwiązywaniu problemów w życiu osobistym Klientów i ich rodzin.

Adwokat Lidia Kunicka oferuje także  skuteczne wsparcie w prowadzeniu firmy. Korzystając z usług Kancelarii zyskujesz kompleksową obsługę wszystkich spraw w ramach jednorazowych zleceń, bądź też stałej obsługi prawnej. Kancelaria posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na prowadzenie powierzonej sprawy w najlepszy możliwy sposób. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia adwokata w Jeleniej Górze, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Najważniejsze wartości, którymi kieruje się Kancelaria

  • nasze usługi i rozwiązania dopasowane są wyłącznie do konkretnej sytuacji i potrzeb. Indywidualna ocena korzyści oraz zagrożeń, pozwoli Ci na świadome podjęcie decyzji, w oparciu o przedstawione rekomendację.
  • dyspozycyjność, stały kontakt oraz bieżące informowanie o aktualnym stanie sprawy – to jedne z kluczowych wartości jakimi kieruje się Kancelaria.
  • współpracując z Kancelarią będziesz otrzymywał na bieżąco wszystkie informacje, zarówno co do aktualnego stanu sprawy, jak i działań planowanych do podjęcia w przyszłości.
  • klienci doceniają współpracę z Kancelarią za przejrzysty model działania, w tym jasno zdefiniowane koszty postępowania.
  • zaangażowanie i wytrwałość Kancelarii są drogą do sukcesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu rozwiązujemy skutecznie problemy prawne naszych Klientów. Wygrana Klienta jest wspólnym zwycięstwem, a każda wygrywana zawsze sprawia satysfakcję oraz pozwala wykonywać zawód adwokata z pasją.

Na co mogą liczyć klienci podejmując współpracę z Kancelarią? 

  • nowe podejście do usług prawnych – Sprawdź co zyskasz współpracując z Kancelarią – Adwokat Wrocław,
  • wieloletnia praktyka pokazuje, że w pracy adwokata ma znaczenie przede wszystkim jakość, na którą poza wiedzą i doświadczeniem, składa się dążenie do doskonałości i odnalezienie pasji w zawodzie. Tylko prawnik z takimi cechami i umiejętnościami, może z pełnym profesjonalizmem podejmować się prowadzenia złożonych i skomplikowanych spraw,
  • adwokat stale współpracuje z renomowanymi biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi, biurami tłumaczeń, agencjami detektywistycznymi oraz ekspertami różnych specjalności. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w sprawę Kancelaria zapewnia Klientom najwyższy poziom wsparcia merytorycznego.
G LG L
12:07 21 Dec 22
Jako niesłyszący Klient jestem wdzięczny tej Adwokatki, starała się jak może, oczywiście wszystko... załatwiła w mojej sprawie i dokładnie ustaliła co i jak. Dziękuję, i gorąco polecam na przyszłość!czytaj więcej
Paweł WiencekPaweł Wiencek
07:54 17 Dec 22
Pani Mecenas dokonała w mojej sprawie rzeczy - wydawało się - niemożliwych. Cały czas bieżący... kontakt i pełne zaangażowanie. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Lidii Kunickiej!czytaj więcej
Karolina FerencKarolina Ferenc
15:58 10 Sep 22
Jako klientka z czystym sumieniem polecam usługi Pani Adwokat Lidii Kunickiej. Od pierwszego... spotkania Pani Lidia była w pełni oddana i zaangażowana w moją sprawę doprowadzając ją do końca z pozytywnym rezultatem. Pani Adwokat jest uprzejma, komunikatywna a przede wszystkim rzetelna i bardzo profesionalna we wszystkich aspektach swojej pracy. Pani Lidia posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, widoczne już od pierwszego kontaktu, dlatego nie wahałam się podejmując z nią współpracę i zdecydowanie nie żałuję. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, nie tylko prawne ale też mentalne, oraz podjęcie się ciężkiej sprawy z tak świetnym rezultatem.czytaj więcej
Agnieszka ZubAgnieszka Zub
14:20 10 Aug 22
Serdecznie polecam Panią Adwokat Lidię Kunicką, zaangażowana w sprawę, zawsze pomocna, jestem... bardzo zadowolona z przebiegu naszej współpracy oraz z wyniku rozprawy🙂czytaj więcej
RoksanaRoksana
16:48 11 Jul 22
Witam ! Pani Lidia pełen profesjonalizm ,jestem bardzo wdzięczny .Polecam serdecznie
Marta MichalkiewiczMarta Michalkiewicz
17:55 23 Jun 22
Taki Adwokat to skarb! Ciepła, serdeczna, dysponująca ogromną wiedzą i doświadczeniem.Skuteczność... zakończona pełnym sukcesem. Dzięki Pani Lidii człowiek czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Cudowny człowiek i skuteczny Adwokat. Dziękuję Pani Lidio za opiekę nad moją rodziną. ☺️czytaj więcej
jarosław MIśkiewiczjarosław MIśkiewicz
05:10 16 Apr 22
W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować Pani Mecenas Lidia Kowalskiej,za bardzo dobrą... współpracę i wygraną na naszą korzyść z kodeksu KK. Podjęcie współpracy z Panią Lidią była najlepszą decyzją. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z prawem, ale każdemu może się zdarzyć. Cała sprawa przebiegła sprawnie. Pani Mecenas do samej sprawy podeszła z pełnym profesjonalizmem z pełnym zaangażowaniem i zagłębieniem się w każdy najmniejszy szczegół postępowania za co bardzo dziękuję. Gdyby nie współpraca z Panią Lidią zapewnie miałbym duży większe kłopoty.Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Pani Lidii dużo sukcesów w karierze zawodowejczytaj więcej
Anna SochaAnna Socha
17:13 01 Mar 22
Profesjonalna i fachowa pomoc ☺️Pani Lidia działa szybko i sprawnie, ma oglomne... doświadczenie i wie co robi.Bardzo miła kobieta, polecam z całego serca.czytaj więcej
KasiaKasia
21:04 24 Nov 21
Serdecznie dziękuję Pani Adwokat za współpracę. Polecam z całego serca. Ciepła miła a zarazem... obeznana i profesjonalna osoba. Dobry kontakt, potrafi rozmawiać z ludźmi, zawsze zostawia dobre słowo i nigdy nie odmawia dobrej rady. Bardzo skuteczna. Polecam!!!czytaj więcej
js_loader

Adwokat Lidia Kunicka

Zostałam adwokatem głównie z uwagi na mój upór, determinację i wolę walki do ostatnich sił. Największą wartością w mojej pracy jest dla mnie możliwość niesienia pomocy innym osobom. Nie wyznaję zasady “po trupach do celu”. 

W codziennej praktyce stawiam na właściwe zabezpieczenie interesów Klienta. Sprawa Klienta staje się moją sprawą. W każdą sprawę angażuję się na 100%. Analizując różne scenariuszy i metody, prowadzę sprawy wszechstronnie z myślą również o przyszłych konsekwencjach. Na sali sądowej odważnie bronię interesów Klientów. 

Jestem komunikatywna i otwarta. W rozmowach z Klientami posługuję się językiem zrozumiałym. W pracy adwokata cenię również polubowne metody rozwiązywania sporów. 

Obsługa klientów zagranicznych, prowadzona jest w języku angielskim. Podejmuję się prowadzenia spraw na terenie całego kraju. Z powodzeniem obsługuje klientów na stałe mieszkających poza granicami kraju.

W życiu prywatnym uwielbiam gotować i podróżować.

Kancelaria Adwokacka Wrocław i filia w Jeleniej Górze

Adwokat Lidia Kunicka prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu oraz w Jeleniej Górze. Jako adwokat z Jeleniej Góry, wśród Klientów często spotykam się z pytaniem dlaczego akurat Wrocław i Jelenia Góra? Miasto Wrocław dlatego, że w tym mieście odbyłam studia, praktyki i aplikację adwokacką. We Wrocławiu zdobyłam także doświadczenie w renomowanych kancelariach i spółkach partnerskich. Miałam okazję pracować pod okiem wybitnych specjalistów z prawa karnego, handlowego i gospodarczego. Jelenią Górę wybrałam jako kolejne z miejsc pracy, ponieważ to tu się wychowałam i stąd pochodzę.  

Niemniej jednak z uwagi na specyfikę i szeroki zakres usług prawnych, działalność Kancelarii nie ogranicza się wyłącznie do wymienionych miast. Obszar pracy skupia się w głównej mierze na terenie województwa dolnośląskiego. Po wcześniejszym uzgodnieniu warunków współpracy, Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw na terenie całego kraju.

Istnieje szeroki wachlarz spraw, w których miejsce prowadzenia działalności nie ma znaczenia dla przyjęcia zlecenia. Jako przykład można wymienić przygotowanie projektu umowy, czy też analizę umowy. Z tych względów Kancelaria świadczy pomoc prawną w formie online. Adwokat Jelenia Góra oferuje pomoc prawną także mailową oraz telefoniczną

Lokalizacje
Obsługujemy klientów z całego województwa dolnośląskiego

Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie dostępu do profesjonalnych usług prawnych blisko domu. Dlatego, zasięg działania naszej Kancelarii to nie tylko Wrocław (siedziba Kancelarii) i Jelenia Góra (filia Kancelarii). Nasza oferta skierowana jest do klientów z całego województwa dolnośląskiego. Niezależnie od tego, czy mieszkasz we Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze, czy w innych miejscowościach regionu, nasz zespół doświadczonych prawników jest gotowy, aby Ci pomóc.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze