Adwokat Wałbrzych Lidia Kunicka – Kancelaria Adwokacka

kancelaria adwokacka Adwokat Lidia Kowalska

Kancelaria Prawna w Wałbrzychu – sukcesy prawnika, to skuteczna pomoc Klientom

Zawiłość przepisów prawnych i skomplikowany język, jakim posługuje się ustawodawca, często powoduje wiele problemów ze zrozumieniem słów ustawodawcy i praktycznego znaczenia przepisów. Nic więc dziwnego, że nawet przy najprostszych sprawach pomoc, jaką oferuje dobry adwokat w mieście Wałbrzych, jest tak ceniona.
Prawnik będzie godnie reprezentował Państwa interesy przed sądem, a co najważniejsze, ustali skuteczną strategię działania. Każdy zainteresowany Klient z miasta Wałbrzych i okolic, powinien wiedzieć, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest wyjście. Skuteczność osiągana przez Kancelarię Adwokat Lidii Kunickiej, jest tego najlepszym dowodem. Należy pamiętać, że dobry prawnik, a dokładniej mówiąc, jego specjalistyczna wiedza jest już połową drogi do sukcesu. Zamiast działać na własną rękę i ryzykować poważnymi skutkami prawnymi, czas sięgnąć po profesjonalną pomoc i jak najszybciej uporać się ze swoim problemem.

Wałbrzych - Klienci indywidualni

Pomoc prawna klientom indywidualnym i ich rodzinom z Wałbrzycha

W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz osób fizycznych, nie ograniczając się jedynie do doradztwa prawnego. Działalność Kancelarii zmierza przede wszystkim do rozwiązania Twoich problemów w życiu osobistym. Rodzaj pomocy zależy od indywidualnej potrzeby Klienta.

Pomoc prawna obejmuje m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie projektów pism i umów, a także reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje również możliwość uzyskania porady online.

Skontaktuj się z nami
pomoc prawna prawo rodzinne

Czym zajmuje się nasza kancelaria adwokacka na terenie Wałbrzycha i jak możemy Ci pomóc?

Nasza kancelaria prawna, obsługująca Klientów z miasta Wałbrzych i okolice, podejmuje się prowadzenia zarówno skomplikowanych spraw rodzinnych, cywilnych jak i karnych. Świadczymy pomoc prawną także dla przedsiębiorców, prowadzących działalności na terenie miasta Wałbrzych. Prowadzimy szeroko rozumiane sprawy z zakresu prawa pracy oraz sporów budowlanych.
Dobry adwokat ma jeden główny cel – znaleźć jak najlepsze rozwiązanie przynoszące szereg korzyści. W oparciu o wieloletnie doświadczenie dokładamy wszelkich starań, aby Klienci korzystający z naszych usług czuli, że ich interesy spoczywają w dobrych rękach. Świadcząc doradztwo prawne w mieście Wałbrzych, kierujemy się nie tylko uczciwym podejściem, ale przede wszystkim Państwa dobrem. Przekazujemy informacje prostym i zrozumiałym językiem. Dlatego, też tak wielu Klientów powierza nam przygotowanie umów, ocenę kontraktów pod względem zgodności z przepisami, czy też prowadzenie negocjacji z wyjątkowo trudnymi partnerami.

Wałbrzych - Klienci biznesowi

Kancelaria oferuje obsługę prawną firmom w Wałbrzychu

Kancelaria oferuje bieżące doradztwo prawne firmom, wspierając skuteczne, efektywne i zgodne z prawem prowadzenie biznesu, dostosowane do problematyki Państwa działalności. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorców, stajemy się Państwa partnerem w biznesie.

W ramach obsługi prawnej firm Kancelaria zapewnia m.in.: przygotowanie i analizę prawną umów, pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu podmiotów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, windykację należności.

Kancelaria świadczy również usługi bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Skontaktuj się z nami

Wałbrzyski prawnik – wybierz najlepszego specjalistę do swoich potrzeb

Jako adwokat obsługujący zainteresowanych Klientów z miasta Wałbrzych stawiam przede wszystkim na zbudowanie trwałej relacji z Klientem. Pełne zrozumienie i zaufanie to podstawa w zawodzie adwokata.

Doskonale wiem, że niektóre sprawy mogą wiązać się z trudnym przeżyciem emocjonalnym. Dlatego właśnie tak duży nacisk kładę na wsparcie emocjonalne, połączone z poszukiwaniem najlepszych rozwiązań. Profesjonalne doradztwo prawne jest dla mnie najważniejsze, dzięki czemu jestem w stanie stawić czoła wszystkim trudnościom, jakie mogą mieć miejsce na postępowaniach sądowych.

Potwierdzone sukcesy i wysoka jakość obsługi – kompetencje naszej kancelarii adwokackiej w Wałbrzychu

Specjalistyczna wiedza prawna i doświadczenie, potwierdzone szeregiem wygranych spraw, jest najlepszym dowodem na to, że dobry prawnik z miasta Wałbrzych, upora się z każdym problemem. 

Skrupulatne i rzetelne podejście to priorytet przy uzyskaniu satysfakcjonujących wyroków, dlatego też, staram się szukać wszystkich możliwych kroków prawnych i scenariuszy, tak aby w sprawie osiągnąć jak najwięcej korzyści.  Państwa wygrana jest dla mnie największą nagrodą za trud włożony w sprawę.

Przebieg współpracy
Określenie Twoich potrzeb

Określenie Twoich potrzeb

1
Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

2
Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

3
Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

4

Jak wybrać dobrego adwokata w Wałbrzychu i co warto zapytać na pierwszym spotkaniu?

Z pozoru wydaje się, że wybór adwokata nie stanowi problemu. Warto jednak wiedzieć, że tylko dobry prawnik jest w stanie poprowadzić Państwa sprawę z sukcesem. Przede wszystkim przy podejmowaniu decyzji należy ocenić, czy pomiędzy adwokatem a Klientem, została zawiązana nić porozumienia, to znaczy czy adwokat rozumie nasz problem. Aspekt ten odgrywa znaczącą rolę w późniejszych etapach współpracy. Moja Kancelaria Adwokacka zlokalizowana w mieście Wałbrzych dokłada wszelkich starań, aby wszyscy zainteresowani Klienci czuli się zrozumiani. Żaden problem prawny nie jest błahy i nie może zostać zlekceważony. Jak pokazuje doświadczenie, bagatelizowanie pojawiających się trudności może doprowadzić do niekorzystnego rozwoju sprawy. Dlatego, jako adwokat pomagający Klientom z miasta Wałbrzych zaznaczam, że należy jak najszybciej zasięgnąć porady prawnej. Im szybciej zareagujemy, tym lepszy osiągniemy rezultat.
Dobry prawnik będzie wymagał od Państwa rzetelnego przygotowania do spotkania. Warto przed pierwszym spotkaniem ustalić stan faktyczny sprawy i chronologię wydarzeń oraz zastanowić się nad wszystkimi nurtującymi pytaniami. Na podstawie podanych informacji adwokat będzie mógł ustalić dalsze kroki prawne. Po więcej informacji, serdecznie zapraszam do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi oferuje kancelaria prawna w Wałbrzychu?

Nasza Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka obsługująca Klientów z miasta Wałbrzych zajmuje się sprawami rodzinnymi. Przeprowadzimy Państwa przez rozwód, podział majątku, sprawy o alimenty itp. Świadczymy pomoc prawną z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego oraz cywilnego. Co więcej, na profesjonalne doradztwo mogą także liczyć wszyscy przedsiębiorcy.

Jakie są koszty usług świadczonych przez kancelarię prawną w Wałbrzychu i czy jest możliwość negocjacji cen?

Wynagrodzenie za oferowaną pomoc prawną na terenie miasta Wałbrzych, nie jest stałe i góry ustalone. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania sprawy, rodzaju podejmowanych działań oraz czasu poświęconego na rozwiązanie problemu. Każdorazowo stawki ustalamy indywidualnie, po rozmowie z Klientem.

Jakie kwalifikacje posiadają prawnicy pracujący w kancelarii w Wałbrzychu?

Adwokat oferujący dla Państwa pomoc to osoba, która ukończyła studia prawnicze oraz odbyła aplikację adwokacką. Profesjonalni prawnicy, jacy świadczą doradztwo prawne w Kancelarii Adwokackiej w mieście Wałbrzych, legitymują się wieloletnim doświadczeniem zdobytym w dużych i międzynarodowych kancelariach prawnych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze

G LG L
12:07 21 Dec 22
Jako niesłyszący Klient jestem wdzięczny tej Adwokatki, starała się jak może, oczywiście wszystko... załatwiła w mojej sprawie i dokładnie ustaliła co i jak. Dziękuję, i gorąco polecam na przyszłość!czytaj więcej
Paweł WiencekPaweł Wiencek
07:54 17 Dec 22
Pani Mecenas dokonała w mojej sprawie rzeczy - wydawało się - niemożliwych. Cały czas bieżący... kontakt i pełne zaangażowanie. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Lidii Kunickiej!czytaj więcej
Karolina FerencKarolina Ferenc
15:58 10 Sep 22
Jako klientka z czystym sumieniem polecam usługi Pani Adwokat Lidii Kunickiej. Od pierwszego... spotkania Pani Lidia była w pełni oddana i zaangażowana w moją sprawę doprowadzając ją do końca z pozytywnym rezultatem. Pani Adwokat jest uprzejma, komunikatywna a przede wszystkim rzetelna i bardzo profesionalna we wszystkich aspektach swojej pracy. Pani Lidia posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, widoczne już od pierwszego kontaktu, dlatego nie wahałam się podejmując z nią współpracę i zdecydowanie nie żałuję. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, nie tylko prawne ale też mentalne, oraz podjęcie się ciężkiej sprawy z tak świetnym rezultatem.czytaj więcej
Agnieszka ZubAgnieszka Zub
14:20 10 Aug 22
Serdecznie polecam Panią Adwokat Lidię Kunicką, zaangażowana w sprawę, zawsze pomocna, jestem... bardzo zadowolona z przebiegu naszej współpracy oraz z wyniku rozprawy🙂czytaj więcej
RoksanaRoksana
16:48 11 Jul 22
Witam ! Pani Lidia pełen profesjonalizm ,jestem bardzo wdzięczny .Polecam serdecznie
Marta MichalkiewiczMarta Michalkiewicz
17:55 23 Jun 22
Taki Adwokat to skarb! Ciepła, serdeczna, dysponująca ogromną wiedzą i doświadczeniem.Skuteczność... zakończona pełnym sukcesem. Dzięki Pani Lidii człowiek czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Cudowny człowiek i skuteczny Adwokat. Dziękuję Pani Lidio za opiekę nad moją rodziną. ☺️czytaj więcej
jarosław MIśkiewiczjarosław MIśkiewicz
05:10 16 Apr 22
W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować Pani Mecenas Lidia Kowalskiej,za bardzo dobrą... współpracę i wygraną na naszą korzyść z kodeksu KK. Podjęcie współpracy z Panią Lidią była najlepszą decyzją. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z prawem, ale każdemu może się zdarzyć. Cała sprawa przebiegła sprawnie. Pani Mecenas do samej sprawy podeszła z pełnym profesjonalizmem z pełnym zaangażowaniem i zagłębieniem się w każdy najmniejszy szczegół postępowania za co bardzo dziękuję. Gdyby nie współpraca z Panią Lidią zapewnie miałbym duży większe kłopoty.Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Pani Lidii dużo sukcesów w karierze zawodowejczytaj więcej
Anna SochaAnna Socha
17:13 01 Mar 22
Profesjonalna i fachowa pomoc ☺️Pani Lidia działa szybko i sprawnie, ma oglomne... doświadczenie i wie co robi.Bardzo miła kobieta, polecam z całego serca.czytaj więcej
KasiaKasia
21:04 24 Nov 21
Serdecznie dziękuję Pani Adwokat za współpracę. Polecam z całego serca. Ciepła miła a zarazem... obeznana i profesjonalna osoba. Dobry kontakt, potrafi rozmawiać z ludźmi, zawsze zostawia dobre słowo i nigdy nie odmawia dobrej rady. Bardzo skuteczna. Polecam!!!czytaj więcej
js_loader