Adwokat Świdnica

kancelaria adwokacka Adwokat Lidia Kowalska

Kancelaria Prawna w mieście Świdnica – sukcesy prawnika, to skuteczna pomoc klientom

Doskonale wiem, że właściwe zrozumienie obowiązujących przepisów prawnych dla wielu osób stanowi duże wyzwanie. Skomplikowany język przepisów do prawidłowego zinterpretowania, zazwyczaj wymaga specjalistycznej wiedzy. Właśnie dlatego nawet z pozoru przy najprostszych sprawach prawnych, niezbędna okazuje się profesjonalna pomoc doświadczonego prawnika. Nasza Kancelaria oferuje usługi wszystkim zainteresowanym z miasta Świdnica i okolice. Nie już muszą Państwo samodzielnie borykać się z trudnymi przepisami oraz ryzykować popełnieniem błędów, które mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Dobry adwokat z miasta Świdnica przeprowadzi w Państwa imieniu postępowanie sądowe od A do Z, z należytą starannością dbając o powierzone interesy. W ten sposób zyskują Państwo pewność wypracowania skutecznego rozwiązania problemów.

Świdnica - Klienci indywidualni

Pomoc prawna klientom indywidualnym i ich rodzinom z Świdnicy

W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz osób fizycznych, nie ograniczając się jedynie do doradztwa prawnego. Działalność Kancelarii zmierza przede wszystkim do rozwiązania Twoich problemów w życiu osobistym. Rodzaj pomocy zależy od indywidualnej potrzeby Klienta.

Pomoc prawna obejmuje m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie projektów pism i umów, a także reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje również możliwość uzyskania porady online.

Skontaktuj się z nami
pomoc prawna prawo rodzinne

Czym zajmuje się nasza kancelaria adwokacka na terenie Świdnicy?

Pomoc prawna kierowana jest do zainteresowanych z miasta Świdnica i okolic i obejmuje usługi dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Doświadczony adwokat przeprowadzi w Państwa imieniu sprawy rodzinne: o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską itp. oraz cywilne: o uzyskanie odszkodowania, spadkowe, o prawo własności itp. Co więcej, Kancelaria pomaga także pracownikom i pracodawcom. Godnie reprezentujemy Klientów w sprawach karnych, także po wydaniu wyroku.
Niezależnie od problemu prawnego dokładam wszelkich starań, aby postępowanie sądowe zakończyło się sprawiedliwym wyrokiem. 
Kancelaria prawna w mieście Świdnica obsługuje również właścicieli firm, którzy chcą zyskać pewność, że ich działalność jest prowadzona zgodnie z obowiązującą literą prawa. W ramach świadczonych usług Kancelaria dba o prawidłowe przygotowywanie umów, negocjację kontraktów oraz sprawy rejestrowe podmiotów gospodarczych. Prowadzimy także windykację zaległych należności, mediację oraz rozmowy z partnerami biznesowymi. Moim głównym celem zawodowym jest wypracowanie dla Państwa jak najkorzystniejszego rozwiązania, a także zapewnienie bezpieczeństwa prawnego.

Świdnica - Klienci biznesowi

Kancelaria oferuje obsługę prawną firmom w Świdnicy

Kancelaria oferuje bieżące doradztwo prawne firmom, wspierając skuteczne, efektywne i zgodne z prawem prowadzenie biznesu, dostosowane do problematyki Państwa działalności. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorców, stajemy się Państwa partnerem w biznesie.

W ramach obsługi prawnej firm Kancelaria zapewnia m.in.: przygotowanie i analizę prawną umów, pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu podmiotów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, windykację należności.

Kancelaria świadczy również usługi bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Skontaktuj się z nami

Prawnik w mieście Świdnica – odpowiedni wybór prawnika to obsługa prawna na najwyższym poziomie

Czym wyróżnia się dobry adwokat? Przede wszystkim empatycznym i indywidualnym podejściem. Wiem, że szczególnie trudne bywają sprawy rodzinne, o silnym ładunku emocjonalnym. Dlatego właśnie empatyczne podejście do każdej sprawy, jest dla mnie największym priorytetem. Moja kancelaria prawna znajdująca się w mieście Świdnica, prowadzi sprawy przyjmując indywidualną i odpowiednią strategię. Bazuję także na wyjaśnianiu Klientowi podejmowanych kroków. W swojej pracy skupiam się na tym, aby moi Klienci mieli przejrzystość realizowanych działań prawnych.

Kompetencje naszej kancelarii adwokackiej potwierdzone sukcesami

Jako adwokat z wieloletnim doświadczeniem mogę stwierdzić, że z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji prawnej, jest wyjście. Świadczona przeze mnie pomoc prawna skierowana do mieszkańców miasta Świdnica, opiera się na rzetelnym podejściu oraz maksymalnym zaangażowaniu. Dokładam wszelkich starań, aby z Klientami korzystającymi z usług, jakie świadczy moja kancelaria na terenie miasta Świdnica, wypracować silną nić zaufania oraz porozumienia. Głęboko wierzę, że takie podejście sprzyja poczuciu bezpieczeństwa prawnego.

Przebieg współpracy
Określenie Twoich potrzeb

Określenie Twoich potrzeb

1
Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

2
Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

3
Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

4

Jak znaleźć dobrego adwokata w Świdnicy i co zapytać na pierwszym spotkaniu?

Z pozoru wydaje się, że w obecnych czasach znalezienie dobrego adwokata nie należy do czynności szczególnie skomplikowanych. Jak się jednak okazuje, chcąc skorzystać z doradztwa prawnego, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby wiedza prawnika była podparta doświadczeniem. Wykorzystanie jej w praktyce pozwala poszerzyć zakres rozwiązań, jakie mogą być wybierane w celu przeprowadzenia postępowania z sukcesem. Jako adwokat prowadzący obsługę Klientów z miasta Świdnica, swoją pracę opieram przede wszystkim na słuchaniu potrzeb i oczekiwań Klientów. Dokładne zrozumienie problemu prawnego w moim zawodzie jest priorytetem. Dlatego, jeśli interesuje Państwa spotkanie z prawnikiem w formie porady prawnej, to zachęcam do wcześniejszego uporządkowania wszystkich zdarzeń, bez pomijania najmniejszych szczegółów. Warto dodać, że każdy detal może mieć wpływ na prowadzone postępowanie. Zadbaj o przygotowanie listy pytań, aby o niczym nie zapomnieć. Z chęcią na wszystkie odpowiem, a tym samym rozwieję Państwa wątpliwości. Nie zapomnij także o przygotowaniu dokumentów potrzebnych do analizy. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

ADWOKAT ŚWIDNICA – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

Czy można wziąć adwokata w trakcie sprawy?

Oczywiście, że tak! Niekiedy z pozoru proste postępowanie przeradza się w skomplikowany problem prawny. W takich przypadkach nie warto błądzić i działać na własną rękę. Czym prędzej rozważ udanie się doświadczonego profesjonalisty. Prowadzona przeze mnie kancelaria adwokacka oferuje pomoc Klientom z miasta Świdnica i okolic. Należy pamiętać o przygotowaniu niezbędnych dokumentów, pism, czy protokołów z rozpraw, przedstawiających dotychczasowy przebieg postępowania.

Ile kosztuje pełnomocnik w sądzie?

Nie ma jednolitego cennika usług prawnych. Stawki ustalane są indywidualnie z każdym Klientem. Przede wszystkim zależą one od stopnia zawiłości problemu prawnego, ilości działań koniecznych do podjęcia, a także liczby godzin, jakie adwokat musi poświęcić na poprowadzenie sprawy. Przy ustalaniu wynagrodzenia duże znacznie ma również doświadczenie prawnika z danego zakresu prawa oraz lokalizacja, w której mieści się Kancelaria.

Komu przysługuje darmowy adwokat?

Darmowy adwokat przysługuje wszystkim osobom, które mają ciężką sytuację finansową. Aby skorzystać z bezpłatnej usługi prawnej, należy złożyć stosowny wniosek. W jego treści niezbędne jest wskazanie, że koszt usług prawnych jest niemożliwy do pokrycia, a co więcej, może znacząco pogorszyć sytuację życiową osoby wnioskującej.

Jak sprawdzić, czy adwokat jest dobry?

Z pewnością pomocne będą opinie innych Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług, jakie oferuje kancelaria adwokacka. Warto również spojrzeć na zakres oferowanych usług prawnych oraz zdobyte doświadczenie. Należy pamiętać, że dobry adwokat ma za zadanie wypracować jak najlepsze rozwiązanie problemu prawnego.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze

G LG L
12:07 21 Dec 22
Jako niesłyszący Klient jestem wdzięczny tej Adwokatki, starała się jak może, oczywiście wszystko... załatwiła w mojej sprawie i dokładnie ustaliła co i jak. Dziękuję, i gorąco polecam na przyszłość!czytaj więcej
Paweł WiencekPaweł Wiencek
07:54 17 Dec 22
Pani Mecenas dokonała w mojej sprawie rzeczy - wydawało się - niemożliwych. Cały czas bieżący... kontakt i pełne zaangażowanie. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Lidii Kunickiej!czytaj więcej
Karolina FerencKarolina Ferenc
15:58 10 Sep 22
Jako klientka z czystym sumieniem polecam usługi Pani Adwokat Lidii Kunickiej. Od pierwszego... spotkania Pani Lidia była w pełni oddana i zaangażowana w moją sprawę doprowadzając ją do końca z pozytywnym rezultatem. Pani Adwokat jest uprzejma, komunikatywna a przede wszystkim rzetelna i bardzo profesionalna we wszystkich aspektach swojej pracy. Pani Lidia posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, widoczne już od pierwszego kontaktu, dlatego nie wahałam się podejmując z nią współpracę i zdecydowanie nie żałuję. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, nie tylko prawne ale też mentalne, oraz podjęcie się ciężkiej sprawy z tak świetnym rezultatem.czytaj więcej
Agnieszka ZubAgnieszka Zub
14:20 10 Aug 22
Serdecznie polecam Panią Adwokat Lidię Kunicką, zaangażowana w sprawę, zawsze pomocna, jestem... bardzo zadowolona z przebiegu naszej współpracy oraz z wyniku rozprawy🙂czytaj więcej
RoksanaRoksana
16:48 11 Jul 22
Witam ! Pani Lidia pełen profesjonalizm ,jestem bardzo wdzięczny .Polecam serdecznie
Marta MichalkiewiczMarta Michalkiewicz
17:55 23 Jun 22
Taki Adwokat to skarb! Ciepła, serdeczna, dysponująca ogromną wiedzą i doświadczeniem.Skuteczność... zakończona pełnym sukcesem. Dzięki Pani Lidii człowiek czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Cudowny człowiek i skuteczny Adwokat. Dziękuję Pani Lidio za opiekę nad moją rodziną. ☺️czytaj więcej
jarosław MIśkiewiczjarosław MIśkiewicz
05:10 16 Apr 22
W pierwszej kolejności chciałbym bardzo podziękować Pani Mecenas Lidia Kowalskiej,za bardzo dobrą... współpracę i wygraną na naszą korzyść z kodeksu KK. Podjęcie współpracy z Panią Lidią była najlepszą decyzją. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z prawem, ale każdemu może się zdarzyć. Cała sprawa przebiegła sprawnie. Pani Mecenas do samej sprawy podeszła z pełnym profesjonalizmem z pełnym zaangażowaniem i zagłębieniem się w każdy najmniejszy szczegół postępowania za co bardzo dziękuję. Gdyby nie współpraca z Panią Lidią zapewnie miałbym duży większe kłopoty.Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Pani Lidii dużo sukcesów w karierze zawodowejczytaj więcej
Anna SochaAnna Socha
17:13 01 Mar 22
Profesjonalna i fachowa pomoc ☺️Pani Lidia działa szybko i sprawnie, ma oglomne... doświadczenie i wie co robi.Bardzo miła kobieta, polecam z całego serca.czytaj więcej
KasiaKasia
21:04 24 Nov 21
Serdecznie dziękuję Pani Adwokat za współpracę. Polecam z całego serca. Ciepła miła a zarazem... obeznana i profesjonalna osoba. Dobry kontakt, potrafi rozmawiać z ludźmi, zawsze zostawia dobre słowo i nigdy nie odmawia dobrej rady. Bardzo skuteczna. Polecam!!!czytaj więcej
js_loader