Adwokat Wrocław

Jelenia Góra

Profesjonalna pomoc prawna we Wrocławiu

Adwokat Lidia Kunicka prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką, oferującą kompleksową obsługę prawną dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w mieście Wrocław. Z myślą o osobach borykających się z najróżniejszymi problemami natury prawnej, Kancelaria świadczy szeroki zakres usług, nastawionych na maksymalną ochronę interesów każdego Klienta. Zaufany i dobry prawnik we Wrocławiu udzieli pomocy i znajdzie rozwiązanie nawet dla tych pozornie najbardziej skomplikowanych spraw. Znalezienie najskuteczniejszej drogi rozwiązania problemu, która nie godzi w imię dobra interesu Klienta, jest każdorazowo priorytetem naszej Kancelarii. Naszą Kancelarię charakteryzuje indywidualne podejście i odpowiedni poziom profesjonalizmu, na każdym etapie toczącego się postępowania. Decydując się na współpracę z Adwokat Lidią Kunicką masz pewność pełnego wsparcia, aż do momentu zakończenia sprawy. Stolica województwa dolnośląskiego to niezwykle wymagający rynek. Dlatego doświadczenie i posiadanie odpowiednich kompetencji jest kluczowym czynnikiem przy wyborze adwokata. Rzetelność, terminowość oraz dokładność Kancelarii znajduje potwierdzenie w pozytywnych opiniach naszych Klientów, z którymi możecie się Państwo zapoznać tutaj: Kancelaria Adwokacka Lidia Kunicka

Usługi adwokackie we Wrocławiu - w jakich sprawach specjalizuje się kancelaria?

W ramach prowadzonej działalności, proponujemy rozbudowany zakres usług prawnych, które są odpowiedzią na najpopularniejsze potrzeby Klientów indywidualnych i właścicieli firm. Profesjonalna pomoc ukierunkowana jest przede wszystkim na prawo cywilne, prawo karne, sprawy rodzinne i prawo pracy. Specjalizacja obejmuje także prawo nieruchomości oraz prawo upadłościowe. Adwokat Lidia Kunicka gwarantuje udzielenie obszernych porad prawnych, reprezentowanie przed sądami, czy też sporządzenie specjalistycznych pism, bądź umów. W imieniu naszych Klientów prowadzimy negocjacje.

Dobry prawnik w mieście Wrocław nie powinien ograniczać tylko do fizycznej obecności w Kancelarii – idąc więc z duchem czasu, Kancelaria Adwokat Lidii Kunickiej oferuje szeroki wachlarz usług dostępnych bez wychodzenia z domu - w formie zdalnej lub telefonicznej. Nasi Klienci zyskują tym samym maksymalny komfort i fachową opiekę prawną.

Adwokat Wrocław - Klienci indywidualni

Pomoc prawna klientom indywidualnym i ich rodzinom z Wrocławia

W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz osób fizycznych, nie ograniczając się jedynie do doradztwa prawnego. Działalność Kancelarii zmierza przede wszystkim do rozwiązania Twoich problemów w życiu osobistym. Rodzaj pomocy zależy od indywidualnej potrzeby Klienta.

Pomoc prawna obejmuje m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie projektów pism i umów, a także reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje również możliwość uzyskania porady online.

Skontaktuj się z nami
pomoc prawna prawo rodzinne

Pomoc prawna Klientom indywidualnym we Wrocławiu

Dobry prawnik w stolicy województwa dolnośląskiego powinien potrafić szybko i skutecznie pomóc każdemu Klientowi, bądź jego rodzinie. Indywidualne podejście do każdego z przypadków oraz sprawne rozpoznanie kłopotu to coś, czym cechuje się godny polecenia adwokat.

Pomoc dla każdego Klienta we Wrocławiu obejmuje dowolny etap sprawy. Zapewniamy kompleksowe przejęcie opieki nad postępowaniem i to niezależnie od stopnia zaawansowania toczącej się sprawy. Kancelaria prowadzona przez Adwokat Lidię Kunicką dba o kompleksowe zaspokojenie potrzeb oraz oczekiwań osób fizycznych, zgłaszających swoje problemy do doświadczonych specjalistów w mieście Wrocław.

Obsługa prawna dla przedsiębiorców we Wrocławiu

Nie będzie żadną tajemnicą, że w mieście Wrocław działa rekordowa ilość przedsiębiorców. Liczne przypadki pokazują, że efektywność prowadzenia własnej działalności w tak dużej aglomeracji, wymaga skrupulatnego podejścia do obowiązujących w Polsce przepisów. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze firm o różnej wielkości i z różnych branż, co pozwala nam oferować rozwiązania skrojone na miarę Państwa potrzeb.

Założona przez Adwokat Lidię Kunicką Kancelaria we Wrocławiu wspiera skutecznie właścicieli firm, chcących działać w zgodzie z literą prawa. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz sukcesom w branży, Kancelaria jest rzetelnym i rzeczywistym partnerem w Państwa biznesie! Kompleksowa obsługa prawna firm, specjalistyczne porady świadczone przez adwokata z doświadczeniem w branży nieruchomości, pomoc w konstruowaniu umów i analiza rynku pracy. Pokrótce tak wygląda oferta Kancelarii Adwokat Lidii Kunickiej dla właścicieli firm w mieście Wrocław.
Ponadto od lat wspieramy Klientów w zakładaniu oraz rejestrowaniu podmiotów gospodarczych, reprezentujemy naszych Klientów w sądach i przed organami administracji publicznej, gwarantujemy wsparcie w trakcie negocjacji biznesowych z kontrahentami. Dzięki skutecznym strategiom i rozwiązaniom, zapewnimy innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów prawnych, tak by Klient był o krok przed konkurencją.

Adwoka Wrocław - Klienci biznesowi

Kancelaria oferuje obsługę prawną firmom z Wrocławia

Kancelaria oferuje bieżące doradztwo prawne firmom, wspierając skuteczne, efektywne i zgodne z prawem prowadzenie biznesu, dostosowane do problematyki Państwa działalności. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorców, stajemy się Państwa partnerem w biznesie.

W ramach obsługi prawnej firm Kancelaria zapewnia m.in.: przygotowanie i analizę prawną umów, pomoc w zakładaniu i rejestrowaniu podmiotów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej, windykację należności.

Kancelaria świadczy również usługi bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Skontaktuj się z nami
Lidia Kunicka

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu – dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Poszukując odpowiedniej Kancelarii do opieki nad osobami fizycznymi, bądź też przedsiębiorcami, warto zwracać uwagę również na kwestię indywidualnego podejścia do każdej sprawy, skuteczności w działaniu, społecznego zaufania, czy chociażby na szeroki zakres usług prawnych. Tym wyróżnia się dobry adwokat we Wrocławiu. 

Kancelaria prowadzona przez Adwokat Lidię Kunicką może pochwalić się pozytywnymi komentarzami od dotychczas obsługiwanych Klientów. Lata zdobywania doświadczenia oraz wysokie kwalifikacje stanowią fundament naszych profesjonalnych usług prawniczych, w tak wymagającym mieście jak Wrocław. Spełniając wyżej wymienione wartości mamy pewność, że każdy Klient indywidualny, czy właściciel firmy będzie usatysfakcjonowany rzetelnością wsparcia prawnego.

adwokat Wrocław
Spotkanie z adwokatem z Wrocławia

Pomoc adwokata z miasta Wrocław

Jeżeli pomoc prawna ma być profesjonalna i skuteczna, musi skupiać się na konkretnym problemie osoby odwiedzającej Kancelarię, dlatego Kancelaria kładzie duży nacisk na dogłębne poznanie sprawy. Aktywnie słuchamy naszych klientów, aby w pełni zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Każda sprawa jest dla nas ważna, dlatego poświęcamy czas, aby dokładnie ją omówić.
Staramy się mówić prostym i zrozumiałym językiem, unikając prawniczego żargonu. Chcemy, aby każdy klient dokładnie wiedział i rozumiał poszczególne etapy sprawy.
Jako adwokat działający we Wrocławiu, doskonale znam specyfikę funkcjonowania dużych aglomeracji. Żadnych tajemnic nie kryją przede mną również problemy mieszkających tutaj osób fizycznych, czy też osób prowadzących własne działalności. Jestem w stanie zaproponować kompleksowe wsparcie już od momentu przyjęcia sprawy, aż do jej pozytywnego zakończenia.
Priorytetową misją mojej indywidualnej Kancelarii jest pokazanie, jak nowoczesne standardy obsługi prawnej mogą wpływać na ogólną świadomość społeczeństwa i skuteczność rozwiązywanych problemów Klientów z miasta Wrocław. Dobry adwokat powinien iść z duchem czasu, dlatego też wykorzystuję profesjonalne oraz nieocenione wsparcie wykwalifikowanych ekspertów z dziedziny ekonomii, finansów lub biegłych tłumaczy. Całość sprawia, że moja Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa interesów moich Klientów.

Współpraca

Obsługujemy Klientów z miasta Wrocław i najbliższych okolic!

Możliwość zasięgnięcia profesjonalnej konsultacji prawniczej blisko swojego miejsca zamieszkania stanowi olbrzymi komfort dla wielu osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Dlatego nasze usługi są realizowane nie tylko we Wrocławiu, ale również i w najbliższych okolicach stolicy województwa dolnośląskiego. Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidii Kunickiej proponuje profesjonalną pomoc w siedzibie głównej we Wrocławiu oraz w filii w mieście Wrocław. Jeśli nie możesz osobiście przyjść na spotkanie, skorzystaj z usług online, jakie uruchomiliśmy dla Klientów z całego województwa oraz kraju!


Przebieg współpracy
Określenie Twoich potrzeb

Określenie Twoich potrzeb

1
Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

Analiza problemu prawnego i dobór odpowiedniego rozwiązania

2
Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

Aktywna i efektywna obrona Twoich interesów

3
Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

Osiągnięcie sukcesu. Wygrana sprawa to nasz wspólny cel.

4
Kancelaria adwokacka Wrocław

Najczęstsze sprawy, które prowadzimy we Wrocławiu

Wszystkie problemy zgłaszane przez mieszkańców miasta Wrocław i najbliższych okolic są dla nas wyzwaniem, którego chcemy się podjąć. Osoba zgłaszająca się do Kancelarii musi wiedzieć, że schemat przebiegu współpracy wygląda następująco: 1) określenie potrzeb Klienta oraz dokładna analiza problemu prawnego, 2) aktywna obrona Twoich interesów i na końcu 3) doprowadzenie do sukcesu, czyli wygranej sprawy.

Wśród najczęstszych spraw, Kancelaria Adwokat Lidii Kunickiej we Wrocławiu wyróżnia:

  • postępowania powiązane z prawem rodzinnym zwłaszcza z rozwodami, czy też separacjami, ustaleniem alimentów oraz ustaleniem opieki nad dzieckiem, a także sprawy o podział majątku;
  • sprawy spadkowe związane z dziedziczeniem;
  • postępowania dotyczące nieruchomości;
  • rspory sądowe i windykacja należności.

Powszechne będą także sprawy cywilne, karne oraz dotyczące długów, w tym upadłości konsumenckiej. Najczęściej sprawy powielają się także w przypadku Klientów biznesowych. Właściciele firm bardzo często zgłaszają się do Kancelarii we Wrocławiu w sprawie przygotowania umów, czy na konsultacje z zakładaniem i rejestracją podmiotów gospodarczych. Lidia Kunicka jako adwokat we Wrocławiu, oferuje szeroki wachlarz usług prawniczych. Aby przekonać się o zakresie naszej pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty są potrzebne na pierwsze spotkanie?

Żeby odpowiedzieć na takie pytanie, w pierwszej kolejności należy poznać charakter sprawy. Dobry Adwokat we Wrocławiu nigdy nie podejmie się rozwiązania Twojego problemu, jeżeli nie zna jego genezy. Śmiało można jednak powiedzieć, że niezależnie od rodzaju postępowania, niezbędne na pierwszym spotkaniu będą wszystkie dokumenty. Każdy materiał dowodowy typu pisma, zdjęcia, nagrania, filmy, e-maile, itp. z punktu widzenia prawnika, mogą okazać się koronnym dowodem. W sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu rozmowy pomogą także wyciągi bankowe, pisma sądowe, regulaminy, aneksy itp.

Jakie są koszty usług prawnych?

To jedno z najpopularniejszych pytań, które pojawiają się jeszcze przed wykonaniem telefonu, bądź złożeniem zapytania do Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu. Finalny koszt całości usług prawnych jest uzależniony od rodzaju i złożoności sprawy. Czas poświęcony na sprawę to jednej z decydujących elementów. Gdy sprawa wymaga natychmiastowej interwencji, koszty mogą być wyższe ze względu na konieczność priorytetowego potraktowania i szybkiej reakcji prawnika. Szczegółowe informacje na temat przybliżonych finansów można poznać na konsultacji, po wstępnym poznaniu problemu Klienta. Przeważnie koszt porady prawnej wynosi od 250 do 350 złotych.

Czy reprezentujecie Klientów z innych miast niż Wrocław?

Tak. Kancelaria Adwokat Lidii Kunickiej posiada siedzibę we Wrocławiu oraz filię w Jeleniej Górze. Obsługujemy jednak sprawy osób fizycznych, bądź przedsiębiorców z okolic tych miast. Dzięki nowoczesnym narzędziom komunikacji jesteśmy w stanie efektywnie współpracować z Klientami na odległość, niezależnie od ich lokalizacji.

Czy oferujecie usługi online?

Dobry prawnik we Wrocławiu powinien być otwarty na nowoczesną formę przyjmowania spraw. Dlatego Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka oferuje możliwość korzystania z usług również za pośrednictwem Internetu, bez konieczności osobistego stawiennictwa w siedzibie we Wrocławiu lub w filii w Jeleniej Górze. Możesz skorzystać z porad prawnych przez wideokonferencje lub telefon. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prawnych online, które są łatwe do zrealizowania i efektywne, bez względu na to, czy znajdujesz się w kraju czy za granicą.

Czy mogę liczyć na stałą obsługę prawną dla mojej firmy?

Zdecydowanie tak. Prowadzona od lat z sukcesami we Wrocławiu Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidii Kunickiej ma w swojej ofercie usługi dedykowane przedsiębiorcom. Nasza opieka prawna nad firmami charakteryzuje się kompleksowym podejściem do sporządzania umów, reprezentacji interesów Klienta w sądzie, wsparcia podczas negocjacji biznesowych, czy pomocy przy rejestracji podmiotów gospodarczych. Na bieżąco informujemy o istotnych zmianach w przepisach prawnych, które mogą mieć wpływ na działalność Twojej firmy. Dobry prawnik do dyspozycji przedsiębiorstwa z pewnością pomoże w sprawnym prowadzeniu firmy!

Jak mogę umówić się na spotkanie?

Można to zrobić na kilka sposobów. Najpopularniejszym będzie wykonanie telefonu do Kancelarii. Prośbę o umówienie spotkania można zrealizować także osobiście - w siedzibie głównej na ulicy Krzemienieckiej 51A/4 we Wrocławiu lub przy ulicy Grabowskiego 7 w Jeleniej Górze, gdzie znajduje się filia Kancelarii Adwokat Lidii Kunickiej. Na naszej stronie internetowej znajduje się również specjalny formularz, gdzie istnieje możliwość wstępnego opisania problemu i przesłania zapytania do Kancelarii.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lidia Kunicka

Zapraszamy do siedziby głównej we Wrocławiu oraz filii w Jeleniej Górze